V375A12M600BL
V375A12M600BL Vicor Corporation
ds_375vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 12V 600W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole M 250425375 12v 50A.
Інші пропозиції V375A12M600BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V375A12M600BL V375A12M600BL Виробник : Vicor ds_375vin_maxi_family-3044920.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole M 250425375 12v 50A