V375A24C600BG4
V375A24C600BG4 Vicor Corporation
ds_375vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 24V 15W
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Package / Case: Full Brick
Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -20°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 425V
Approval Agency: CE, cTUVus, cURus
Efficiency: 87.8%
Current - Output (Max): 25A
Supplier Device Package: Full Brick
Voltage - Input (Min): 250V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 24V 15W, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Package / Case: Full Brick, Size / Dimension: 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -20°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 425V, Approval Agency: CE, cTUVus, cURus, Efficiency: 87.8%, Current - Output (Max): 25A, Supplier Device Package: Full Brick, Voltage - Input (Min): 250V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції V375A24C600BG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V375A24C600BG4 V375A24C600BG4 Виробник : Vicor Vicor_ds_375vin_maxi_family-3423307.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole C 250425375 24v 25A