V375A24H600BG
V375A24H600BG Vicor Corporation
ds_375vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: CONVERTER MOD DC/DC 24V 600W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters H 250425375 24v 25A.
Інші пропозиції V375A24H600BG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V375A24H600BG V375A24H600BG Виробник : Vicor ds_375vin-maxi-family-709493.pdf Isolated DC/DC Converters H 250425375 24v 25A