V375A24M600BL
V375A24M600BL Vicor Corporation
ds_375vin-maxi-family.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: CONVERTER MOD DC/DC 24V 600W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters M 250425375 24v 25A.
Інші пропозиції V375A24M600BL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V375A24M600BL V375A24M600BL Виробник : Vicor ds_375vin_maxi_family-709493.pdf Isolated DC/DC Converters M 250425375 24v 25A