Продукція > CONDUCTRF > V3A33-PGFPMF-S12
V3A33-PGFPMF-S12
V3A33-PGFPMF-S12 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMPS-SMPM JACK-JACK 12"
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMPS to SMPM
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMPS Jack
2nd Connector: SMPM Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMPS-SMPM JACK-JACK 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMPS to SMPM, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMPS Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.