Продукція > CONDUCTRF > V3A33-PGFPMR-S16
V3A33-PGFPMR-S16
V3A33-PGFPMR-S16 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMPS-SMPM JACK-JACK 16"
Color: Black
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMPS to SMPM
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMPS Jack
2nd Connector: SMPM Jack, Right Angle
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMPS-SMPM JACK-JACK 16", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMPS to SMPM, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMPS Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Right Angle, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.