Продукція > CONDUCTRF > V3A33-PGMPMF-S24
V3A33-PGMPMF-S24
V3A33-PGMPMF-S24 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMPS-SMPM PLUG-PLUG 24"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMPS to SMPM
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMPS Plug
2nd Connector: SMPM Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMPS-SMPM PLUG-PLUG 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMPS to SMPM, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMPS Plug, 2nd Connector: SMPM Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.