Продукція > CONDUCTRF > V3A33-PGMS1-S16
V3A33-PGMS1-S16
V3A33-PGMS1-S16 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA-SMPS PLUG-PLUG 16"
Color: Black
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: SMA to SMPS
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMPS Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-SMPS PLUG-PLUG 16", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 16.00" (406.40mm), Style: SMA to SMPS, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMPS Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.