Продукція > CONDUCTRF > V3A33-TNPPMF-S12
V3A33-TNPPMF-S12
V3A33-TNPPMF-S12 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY NANO-SMPM JACK-JACK 12"
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: NANO to SMPM
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: NANO Jack
2nd Connector: SMPM Jack
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Написати відгук
Description: CBL ASSY NANO-SMPM JACK-JACK 12", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: NANO to SMPM, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: NANO Jack, 2nd Connector: SMPM Jack, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female.