Продукція > CONDUCTRF > V3A33-TNPS1-S16
V3A33-TNPS1-S16
V3A33-TNPS1-S16 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY NANO-SMA JACK-PLUG 16"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 16.00" (406.40mm)
Style: NANO to SMA
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: NANO Jack
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY NANO-SMA JACK-PLUG 16", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 16.00" (406.40mm), Style: NANO to SMA, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: NANO Jack, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male.