Продукція > CONDUCTRF > V3A33-TNSS1-S24
V3A33-TNSS1-S24
V3A33-TNSS1-S24 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY NANO-SMA PLUG-PLUG 24"
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: NANO to SMA
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: NANO Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Написати відгук
Description: CBL ASSY NANO-SMA PLUG-PLUG 24", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: NANO to SMA, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: NANO Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.