Продукція > CONDUCTRF > V3A33-TNSTNS-S12
V3A33-TNSTNS-S12
V3A33-TNSTNS-S12 ConductRF
VITA67.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY NANO PLUG TO PLUG 12"
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: NANO to NANO
Cable Type: 0.047" Flexible Cable
1st Connector: NANO Plug
2nd Connector: NANO Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
Написати відгук
Description: CBL ASSY NANO PLUG TO PLUG 12", Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: Black, Length: 12.00" (304.80mm), Style: NANO to NANO, Cable Type: 0.047" Flexible Cable, 1st Connector: NANO Plug, 2nd Connector: NANO Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line).