V3FL45-M3/H
V3FL45-M3/H Vishay General Semiconductor - Diodes Division
v3fl45.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO219AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 370pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 580 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 750 µA @ 45 V
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - V3FL45-M3/H - Schottky-Gleichrichterdiode, 45 V, 3 A, Einfach, DO-219AB, 2 Pin(s), 580 mV, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-219AB, Durchlassstoßstrom: 50A, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Diodenkonfiguration: Einfach, Qualifikation: -, Durchlassspannung, max.: 580mV, usEccn: EAR99, Durchschnittlicher Durchlassstrom: 3A, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: TMBS® SMF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Periodische Spitzensperrspannung: 45V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
V3FL45-M3/H V3FL45-M3/H Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division v3fl45.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO219AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
V3FL45-M3/H V3FL45-M3/H Виробник : VISHAY VISH-S-A0019582240-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - V3FL45-M3/H - Schottky-Gleichrichterdiode, 45 V, 3 A, Einfach, DO-219AB, 2 Pin(s), 580 mV
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-219AB
Durchlassstoßstrom: 50A
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
Durchlassspannung, max.: 580mV
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 3A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: TMBS® SMF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 45V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
на замовлення 380 шт:
Мінімальне замовлення: 31
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-219AB
Durchlassstoßstrom: 50A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
Durchlassspannung, max.: 580mV
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: TMBS® SMF
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
на замовлення 380 шт:
V3FL45-M3/H V3FL45-M3/H Виробник : Vishay v3fl45.pdf Diode Schottky 45V 3A 2-Pin SMF T/R
товару немає в наявності
V3FL45-M3/H V3FL45-M3/H Виробник : Vishay General Semiconductor v3fl45.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 45V 3A SMF(DO-219AB) TMBS
товару немає в наявності
V3FL45-M3\H V3FL45-M3\H Виробник : Vishay Schottky Diodes & Rectifiers 3A,45V,SMF,TRENCH SKY RECT