V5.5MLA0603WA
V5.5MLA0603WA Littelfuse Inc.
littelfuse_varistor_mla_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: VARISTOR 8.2V 30A 0603
Packaging: Bag
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 9.3 V
Varistor Voltage (Min): 7.1 V
Varistor Voltage (Typ): 8.2 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.5 V
Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 8.2V 30A 0603, Packaging: Bag, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 9.3 V, Varistor Voltage (Min): 7.1 V, Varistor Voltage (Typ): 8.2 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.5 V, Capacitance @ Frequency: 450 pF @ 1 MHz.