V510LA40APX1347
V510LA40APX1347 Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: RADIAL VARISTOR 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 110J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 902 V
Varistor Voltage (Min): 738 V
Varistor Voltage (Typ): 820 V
Maximum AC Volts: 510 V
Maximum DC Volts: 675 V
Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RADIAL VARISTOR 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 110J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 902 V, Varistor Voltage (Min): 738 V, Varistor Voltage (Typ): 820 V, Maximum AC Volts: 510 V, Maximum DC Volts: 675 V, Capacitance @ Frequency: 250 pF @ 1 MHz.