V915RPTM
V915RPTM Antenna Technologies Limited Company
V915RPTM.pdf
Виробник: Antenna Technologies Limited Company
Description: 915 MHZ OMNI ANTENNA
Features: Cable - 300mm
Packaging: Box
Mounting Type: Pole Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.2
Frequency (Center/Band): 915MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 915 MHZ OMNI ANTENNA, Features: Cable - 300mm, Packaging: Box, Mounting Type: Pole Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 928MHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.2, Frequency (Center/Band): 915MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.