VA3.3H1700M
VA3.3H1700M Acopian Power Supplies
Gold_Box_Series_A_B.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V
Features: Adjustable Output
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.75" L x 7.37" W x 5.12" H (222.3mm x 187.2mm x 130.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 17 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.75" L x 7.37" W x 5.12" H (222.3mm x 187.2mm x 130.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 17 A.