VA50HT600M-230
VA50HT600M-230 Acopian Power Supplies
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.25" L x 7.37" W x 5.12" H (285.8mm x 187.2mm x 130.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 50V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 6 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.25" L x 7.37" W x 5.12" H (285.8mm x 187.2mm x 130.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 50V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 6 A.