VA55NT40M-230
VA55NT40M-230 Acopian Power Supplies
Narrow_Profile.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.47" L x 3.84" W x 1.68" H (215.1mm x 97.5mm x 42.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: UR
Voltage - Output 1: 55V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 400 mA
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.47" L x 3.84" W x 1.68" H (215.1mm x 97.5mm x 42.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: UR, Voltage - Output 1: 55V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 400 mA.