VA90HT440M
VA90HT440M Acopian Power Supplies
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 16.00" L x 7.37" W x 5.12" H (406.4mm x 187.2mm x 130.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 90V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 4.4 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 16.00" L x 7.37" W x 5.12" H (406.4mm x 187.2mm x 130.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 90V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 4.4 A.