VAR14-460
VAR14-460 SR PASSIVES
Category: THT varistors
Description: Varistor: metal-oxide; THT; 460VAC; 615VDC; 750V; ±10%; 4.5kA; 158J
Type of varistor: metal-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 460V AC; 615V DC
Varistor voltage: 750V
Varistor voltage tolerance: ±10%
Varistor max current 8/20µs: 4.5kA
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø16.5mm
Diameter: 16.5mm
Height: 16.5mm
Energy E10/1000µs: 158J
Power: 0.6W
Leads dimensions: Ø0.8x25mm
на замовлення 30 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: metal-oxide; THT; 460VAC; 615VDC; 750V; ±10%; 4.5kA; 158J, Type of varistor: metal-oxide, Mounting: THT, Max. operating voltage: 460V AC; 615V DC, Varistor voltage: 750V, Varistor voltage tolerance: ±10%, Varistor max current 8/20µs: 4.5kA, Terminal pitch: 7.5mm, Body dimensions: Ø16.5mm, Diameter: 16.5mm, Height: 16.5mm, Energy E10/1000µs: 158J, Power: 0.6W, Leads dimensions: Ø0.8x25mm.
Інші пропозиції VAR14-460
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAR14-460 Виробник : SR PASSIVES SR_PASSIVES-VAR14.pdf Диск 14ММ Vv=750V (S14K460) Група товару: Варистори Од. вим: шт