VAR20-275
VAR20-275 SR PASSIVES
SR_PASSIVES- VAR20 series.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT varistors
Description: Varistor: metal-oxide; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; ±10%; 6.5kA; Ø23mm
Mounting: THT
Type of varistor: metal-oxide
Leads dimensions: Ø1x25mm
Terminal pitch: 10mm
Body dimensions: Ø23mm
Power: 1W
Varistor voltage tolerance: ±10%
Energy E10/1000µs: 194J
Max. operating voltage: 275V AC; 350V DC
Varistor voltage: 430V
Varistor max current 8/20µs: 6.5kA
на замовлення 15883 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: metal-oxide; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; ±10%; 6.5kA; Ø23mm, Mounting: THT, Type of varistor: metal-oxide, Leads dimensions: Ø1x25mm, Terminal pitch: 10mm, Body dimensions: Ø23mm, Power: 1W, Varistor voltage tolerance: ±10%, Energy E10/1000µs: 194J, Max. operating voltage: 275V AC; 350V DC, Varistor voltage: 430V, Varistor max current 8/20µs: 6.5kA.
Інші пропозиції VAR20-275
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VAR20-275 VAR20-275 Виробник : SR PASSIVES VAR20.pdf Диск 20ММ Vv=430V (S20K275) Група товару: Варистори Од. вим: шт