VB11TN100M
VB11TN100M Acopian Power Supplies
Narrow_Profile.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 6.59" L x 3.84" W x 1.68" H (167.4mm x 97.5mm x 42.7mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: UR
Voltage - Output 1: 11V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 1 A
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 6.59" L x 3.84" W x 1.68" H (167.4mm x 97.5mm x 42.7mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 105 ~ 125 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: UR, Voltage - Output 1: 11V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 1 A.