VB14N-600-R Pepperl+Fuchs, Inc.
206848_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: LASER BARCODE SCANNERS & ACCESSO
Packaging: Box
Features: Software Included
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Bar Code Reader
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Termination Style: Cable with Connector
Voltage - Supply: 10 ~ 30VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Light Source: External
Scan Rate: 1000 scans/s
Installation Distance: 190.0mm ~ 600.0mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LASER BARCODE SCANNERS & ACCESSO, Packaging: Box, Features: Software Included, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Bar Code Reader, Operating Temperature: 0°C ~ 45°C, Termination Style: Cable with Connector, Voltage - Supply: 10 ~ 30VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Light Source: External, Scan Rate: 1000 scans/s, Installation Distance: 190.0mm ~ 600.0mm.