VB1A471MF105000CE0
VB1A471MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 10VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB
Type of capacitor: electrolytic
Operating temperature: -55...105°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Diameter: 8mm
Height: 10.5mm
Manufacturer series: VB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 10VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB, Type of capacitor: electrolytic, Operating temperature: -55...105°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 10V DC, Mounting: SMD, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Diameter: 8mm, Height: 10.5mm, Manufacturer series: VB.