VB1C100MB054000CE0
VB1C100MB054000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 16VDC; Ø4x5.4mm; ±20%; VB; 90mA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø4x5.4mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 90mA
ESR value: 1.35mΩ
Height: 5.4mm
Diameter: 4mm
на замовлення 3210 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 16VDC; Ø4x5.4mm; ±20%; VB; 90mA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø4x5.4mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 90mA, ESR value: 1.35mΩ, Height: 5.4mm, Diameter: 4mm.