VB1C101ME054000CE0
VB1C101ME054000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 16VDC; Ø6.3x5.4mm; ±20%; VB
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø6.3x5.4mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 0.23A
Height: 5.4mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 0.44Ω
на замовлення 480 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 16VDC; Ø6.3x5.4mm; ±20%; VB, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø6.3x5.4mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 0.23A, Height: 5.4mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 0.44Ω.