VB1C102MG105000CE0
VB1C102MG105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1mF; 16VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; VB; 90mΩ
Operating temperature: -55...105°C
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Capacitance: 1mF
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Height: 10.5mm
ESR value: 90mΩ
Operating current: 0.85A
Operating voltage: 16V DC
Manufacturer series: VB
Type of capacitor: electrolytic
на замовлення 3420 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 1mF; 16VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; VB; 90mΩ, Operating temperature: -55...105°C, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Capacitance: 1mF, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Height: 10.5mm, ESR value: 90mΩ, Operating current: 0.85A, Operating voltage: 16V DC, Manufacturer series: VB, Type of capacitor: electrolytic.