VB1C331MF105000CE0
VB1C331MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 16VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 0.6A
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 170µΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 330uF; 16VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 0.6A, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 170µΩ.