VB1C471MF105000CE0
VB1C471MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 16VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB
Operating temperature: -55...105°C
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Capacitance: 470µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Height: 10.5mm
Operating current: 0.85A
Operating voltage: 16V DC
Manufacturer series: VB
Type of capacitor: electrolytic
на замовлення 6625 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 16VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB, Operating temperature: -55...105°C, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Capacitance: 470µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Height: 10.5mm, Operating current: 0.85A, Operating voltage: 16V DC, Manufacturer series: VB, Type of capacitor: electrolytic.