VB1E101ME077000CE0
VB1E101ME077000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 25VDC; Ø6.3x7.7mm; ±20%; VB
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Operating voltage: 25V DC
Body dimensions: Ø6.3x7.7mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Height: 7.7mm
Diameter: 6.3mm
ESR value: 340mΩ
Operating current: 0.28A
на замовлення 25990 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 25VDC; Ø6.3x7.7mm; ±20%; VB, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Operating voltage: 25V DC, Body dimensions: Ø6.3x7.7mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Height: 7.7mm, Diameter: 6.3mm, ESR value: 340mΩ, Operating current: 0.28A.