VB1H471MI135000CE0
VB1H471MI135000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 50VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 12.5mm
Body dimensions: Ø12.5x13.5mm
Height: 13.5mm
Manufacturer series: VB
на замовлення 1420 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 470uF; 50VDC; Ø12.5x13.5mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 470µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 12.5mm, Body dimensions: Ø12.5x13.5mm, Height: 13.5mm, Manufacturer series: VB.