VB1J470MF105000CE0
VB1J470MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 63VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 0.25A
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 650mΩ
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 63VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 0.25A, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 650mΩ.