VB1K220MF105000CE0
VB1K220MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 80VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB; 1.3Ω
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 80V DC
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 0.13A
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
ESR value: 1.3Ω
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 22uF; 80VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB; 1.3Ω, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 80V DC, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 0.13A, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm, ESR value: 1.3Ω.