VB1V100MC054000CE0
VB1V100MC054000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 35VDC; Ø5x5.4mm; ±20%; VB; 150mA
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 35V DC
Body dimensions: Ø5x5.4mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: VB
Operating current: 0.15A
Height: 5.4mm
Diameter: 5mm
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 10uF; 35VDC; Ø5x5.4mm; ±20%; VB; 150mA, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 10µF, Operating voltage: 35V DC, Body dimensions: Ø5x5.4mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: VB, Operating current: 0.15A, Height: 5.4mm, Diameter: 5mm.