VB1V101MF105000CE0
VB1V101MF105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB
Manufacturer series: VB
Operating temperature: -55...105°C
Mounting: SMD
Capacitance: 100µF
Height: 10.5mm
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.5mm
ESR value: 0.17Ω
Operating current: 0.6A
Operating voltage: 35V DC
Tolerance: ±20%
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 100uF; 35VDC; Ø8x10.5mm; ±20%; VB, Manufacturer series: VB, Operating temperature: -55...105°C, Mounting: SMD, Capacitance: 100µF, Height: 10.5mm, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.5mm, ESR value: 0.17Ω, Operating current: 0.6A, Operating voltage: 35V DC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: electrolytic.