VB2A470MG105000CE0
VB2A470MG105000CE0 CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
VB.pdf
Виробник: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Category: SMD electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 100VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; VB
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SMD
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 100V DC
Body dimensions: Ø10x10.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Height: 10.5mm
Diameter: 10mm
Manufacturer series: VB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; SMD; 47uF; 100VDC; Ø10x10.5mm; ±20%; VB, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: SMD, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 100V DC, Body dimensions: Ø10x10.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Height: 10.5mm, Diameter: 10mm, Manufacturer series: VB.