VB30100SG-E3/4W
VB30100SG-E3/4W Vishay General Semiconductor
v30100sg.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor
Schottky Diodes & Rectifiers 30 Amp 100 Volt Single TrenchMOS
на замовлення 3601 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
VB30100SG-E3/4W VB30100SG-E3/4W Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division v30100sg.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO263AB
товару немає в наявності
VB30100SG-E3\4W VB30100SG-E3\4W Виробник : Vishay Schottky Diodes & Rectifiers 30A,100V,SINGLE TRENCH SKY RECT.