VBA100-1-75 Cinch Connectivity Solutions
Виробник: Cinch Connectivity Solutions
Description: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
Packaging: Bulk
Impedance: 75 Ohms
Mounting Type: Panel Mount
Convert From (Adapter End): BNC Jack, Female Socket
Convert To (Adapter End): BNC Jack, Female Socket
Fastening Type: Bayonet Lock, Bayonet Lock
Mounting Feature: Bulkhead
Adapter Series: BNC to BNC
Adapter Type: Jack to Jack
Center Gender: Female to Female
Conversion Type: Same Series
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM, Packaging: Bulk, Impedance: 75 Ohms, Mounting Type: Panel Mount, Convert From (Adapter End): BNC Jack, Female Socket, Convert To (Adapter End): BNC Jack, Female Socket, Fastening Type: Bayonet Lock, Bayonet Lock, Mounting Feature: Bulkhead, Adapter Series: BNC to BNC, Adapter Type: Jack to Jack, Center Gender: Female to Female, Conversion Type: Same Series.
Інші пропозиції VBA100-1-75
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VBA100-1-75 Виробник : Vitelec / Cinch Connectivity Solutions RF Connectors / Coaxial Connectors BNC B/Head Jack-Jack Adaptor 75 Ohm