VBFZ-780-S+
VBFZ-780-S+ Mini-Circuits
VBFZ-780+.pdf
Виробник: Mini-Circuits
Signal Conditioning BANDPASS FLTR / SMA / RoHS
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF FILTER BAND PASS 780MHZ SMA, Packaging: Box, Package / Case: SMA In line Module, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.410" Dia x 1.910" L (10.41mm x 48.51mm), Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 780MHz Center, Insertion Loss: 1.76dB, Bandwidth: 140MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VBFZ-780-S+ VBFZ-780-S+ Виробник : Mini-Circuits VBFZ-780-S+.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 780MHZ SMA
Packaging: Box
Package / Case: SMA In line Module
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.410" Dia x 1.910" L (10.41mm x 48.51mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 780MHz Center
Insertion Loss: 1.76dB
Bandwidth: 140MHz