Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VC-709-0032-125M000000
VC-709-0032-125M000000 Microchip Technology
1243786-vc-709
Виробник: Microchip Technology
Description: CUSTOM LOW POWER DIFFERENTIAL XO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: XO (Standard)
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CUSTOM LOW POWER DIFFERENTIAL XO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: XO (Standard), Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.