Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VC-709-ECE-FAAN-48M0000000
VC-709-ECE-FAAN-48M0000000 Microchip Technology
VC-709-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: LOW POWER DIFFERENTIAL XO +3.3 V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 45mA
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Frequency: 48 MHz
Написати відгук
Description: LOW POWER DIFFERENTIAL XO +3.3 V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 45mA, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Frequency: 48 MHz, Base Resonator: Crystal.