Продукція > VECTRON > VC-801-EAE-FAAN-125M000000
VC-801-EAE-FAAN-125M000000
VC-801-EAE-FAAN-125M000000 Vectron
VC-801-1094714.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 125MHz 3.3V CMOS 25ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук