Продукція > VECTRON > VC-801-EAE-FAAN-156M250000
VC-801-EAE-FAAN-156M250000
VC-801-EAE-FAAN-156M250000 Vectron
VC-801-1094714.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V CMOS 25ppm -40C +85C
Написати відгук