Продукція > VECTRON > VC-801-EAE-FAAN-24M5760000-CT
VC-801-EAE-FAAN-24M5760000-CT
VC-801-EAE-FAAN-24M5760000-CT Vectron
VC-801-1094714.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 24.576MHz 3.3V CMOS 25ppm -40C +85C
Написати відгук