Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VC-801-EAJ-KABN-48M0000000
VC-801-EAJ-KABN-48M0000000 Microchip Technology
1243787-vc-801
Виробник: Microchip Technology
Description: VC-801-EAJ-KABN-48M0000000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 20mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: VC-801-EAJ-KABN-48M0000000, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 20mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 48 MHz, Base Resonator: Crystal.