Продукція > VECTRON > VC-801-HAE-FAAN-125M000000
VC-801-HAE-FAAN-125M000000
VC-801-HAE-FAAN-125M000000 Vectron
VC-801-1094714.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 125MHz 2.5V CMOS 25ppm -40C +85C
Написати відгук