Продукція > VECTRON > VC-801-JAE-FAAN-38M4000000
VC-801-JAE-FAAN-38M4000000
VC-801-JAE-FAAN-38M4000000 Vectron
VC-801-1094714.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 38.4MHz 1.8V CMOS 25ppm -40C +85C
Написати відгук