Продукція > VECTRON > VC-820-EAE-KAAN-25M0000000-CT
VC-820-EAE-KAAN-25M0000000-CT
VC-820-EAE-KAAN-25M0000000-CT Vectron
VC-820-1019685.pdf
Виробник: Vectron
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V CMOS 50ppm -40C +85C
Написати відгук