Продукція > KYOCERA AVX > VC020105T101WP
VC020105T101WP
VC020105T101WP KYOCERA AVX
minimlv.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: VARISTOR 12.8V 5A 0201
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 5 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.01J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 15.6 V
Varistor Voltage (Min): 10 V
Varistor Voltage (Typ): 12.8 V
Maximum AC Volts: 4 V
Maximum DC Volts: 5.6 V
Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: VARISTOR 12.8V 5A 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 5 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.01J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 15.6 V, Varistor Voltage (Min): 10 V, Varistor Voltage (Typ): 12.8 V, Maximum AC Volts: 4 V, Maximum DC Volts: 5.6 V, Capacitance @ Frequency: 100 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції VC020105T101WP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VC020105T101WP VC020105T101WP Виробник : AVX minimlv-776776.pdf Varistors 4VAC 5.6VDC 0.01J 100pF 15.5 V 35V